Album ze zdjęciami - podróż w czasie w prezencie na urodziny
Album ze zdjęciami - podróż w czasie w prezencie na urodziny

 

30-te, 40-te, 50-te - czyli album na okrągłe urodziny

Każde urodziny to także czas podsumowania minionego roku, ale też całego swojego życia. Najbardziej do refleksji i wspomnień skłaniają okrągłe urodziny. One także bywają pretekstem do hucznych imprez w gronie rodziny i przyjaciół. 30-te, 40-te, 50-te albo 60-te urodziny to idealny moment na przygotowanie bliskiej osobie albumu ze zdjęciami z całego życia. 

Album, zawierający stare zdjęcia z dzieciństwa, fotografie ze szkoły i studiów, wspomnienia z pracy i ze ślubu, wymaga sporo pracy. Być może będzie trzeba przeszukać domowe archiwa, albo poprosić o pomoc kogoś z rodziny. Ale ten wysiłek naprawdę warto wykonać, ponieważ obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo i doceni każdą minutę poświęconą na przygotowania. To wcale nie musi być prezent dla kogoś z rodziny. Zachwycona takim albumem będzie także przyjaciółka czy chłopak. Tym bardziej, że w takiej sytuacji trudniej o dostęp do zdjęć z najmłodszych lat.

Album, będący podróżą w dawne lata, musi mieć wyjątkową oprawę. Kiedy zdjęć jest naprawdę dużo - lepiej wybrać solidny model, z twardymi kartkami i mocną oprawą. Nie można zapomnieć o tym, że okładka powinna być dobrana do gustu jubilata.

Są albumy uniwersalne, które spodobają się każdemu. Do nich należą albumy w prostych okładkach z tkaniny lub ekologicznej skóry, takie jak te:

Kobietom z pewnością spodobają się wysmakowane kwiatowe wzory:

A młodym osobom przypadną do gustu żywe kolory

Albumy na urodziny dziecka

Nikt nie ma większej frajdy z urodzin niż dzieci, zwłaszcza te w wieku przedszkolnym, które mogą zaprosić swoich kolegów na wielką imprezę. Natomiast szczególnym wydarzeniem w życiu całej rodziny są pierwsze urodziny dziecka. Wówczas prezenty mają ucieszyć nie tylko małego jubilata, ale też jego dumnych rodziców. Pierwsze urodziny to okazja, żeby obdarować malucha wspaniałymi zabawkami albo nowymi ubrankami. A rodzice będą zachwyceni albumem ze zdjęciami swojego szkraba. Zdjęcia po porodzie, pierwsza kąpiel, wspólne zabawy, pierwsze kroki - to wszystko niezapomniane chwile. Rodzice z pewnością będą wracać do albumu wiele razy, nawet wtedy gdy maluch podrośnie. A sam bohater zdjęć z albumu będzie miał nie lada niespodziankę, kiedy w dorosłym życiu będzie mógł podziwiać zdjęcia z pierwszych tygodni swojego życia.

Wśród albumów dedykowanych dzieciom bardzo często pojawiają się motywy zabawek i ubranek, w różnych wariantach kolorystycznych. Ten pochodzi z prestiżowej kolekcji i jest wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Ten sam producent oferuje dziecięce albumy z bajkowymi grafikami, pełne przyjaznych kolorów

Bardzo klasyczny wybór na pierwsze urodziny dziecka to album z okienkiem na okładce, w kolorze różowym dla dziewczynki i niebieskim dla chłopca. 

A poniżej wyjątkowy album, z miejscem na trzy zdjęcia na okładce, który pomieści aż 300 zdjęć w najpopularniejszym formacie 10x15. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl