Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
FAQ

 

1. Jakie są ceny oraz sposoby dostaw w serwisie WklejoneOprawione.pl?
Aktualne ceny oraz sposoby dostaw mogą Państwo sprawdzić na podstronie.

2. Jak mogę usunąć swoje konto?
W serwisie WklejoneOprawione.pl nie ma możliwości bezpośredniego usunięcia konta. Można jednak zwrócić się z taką prośbą pisząc e-mail na adres czesc@wklejoneoprawione.pl

3. Co mogę zrobić, jeśli kurier z przesyłką nie zastał mnie w domu?
Jeśli kurier nie zastał nikogo w domu, prawdopodobnie nawiążę próbę kontaktu telefonicznego, by ustalić inną, dogodną dla Państwa datę dostarczenia. Jeśli ponowna próba również zakończy się niepowodzeniem, paczka trafi do najbliższego oddziału, skąd należy ją niezwłocznie odebrać. 

4. Od jakiej wartości zamówienia przesyłka jest darmowa?
WklejoneOprawione.pl nie ma ustalonej wartości, przy której obowiązuje darmowa przesyłka. Przy większych zamówieniach i indywidualnych wycenach jest ona jednak możliwa.

5. Jak zapłacić kartą kredytową/debetową?
Przy składaniu i opłacaniu zamówienia należy wybrać opcję płatności PayU.

6. Czy muszę się rejestrować w sklepie?
Rejestracja w sklepie nie jest wymagana. Dla zakupów jednorazowych należy wybrać opcję "Kupuję bez rejestracji" przy składaniu zamówienia.

6. Czy warto się zarejestrować w sklepie?
Oczywiście, że tak! Dzięki naszemu programowi lojalnościowemu będziesz zdobywał punkty za każde zamówienie. Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na wspaniałe rabaty przy Twoim przyszłościowych zamówieniach :) Nie będziesz musiał również wypełniać danych do wysyłki, zostaną one zapisane w Twoim profilu a dzięki historii Twoich zamówień, będziesz miał wgląd do tego co i kiedy kupiłeś.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl