POLECANE PRODUKTY

Albumy kieszeniowe wykonane zostały z myślą o łatwym, szybkim zapełnieniu ich zawartości zdjęciami w tradycyjnym formacie 10x15 cm. Prezentujemy wysokiej jakości, stylowe albumy kieszeniowe.

Albumy na zdjęcia wsuwane (kieszeniowe)

Album na zdjęcia Album na zdjęcia
Producent: Zep
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Album na zdjęcia 10x15 Album na zdjęcia 10x15
Producent: Zep
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej

Albumy na zdjęcia w wersji kieszeniowej

Stylowe albumy kieszeniowe (potocznie na wsuwanie), przeznaczone do wsuwania w starannie wykonane kieszenie zdjęć bez konieczności podklejania, zapewniają trwałość i bezpieczeństwo przechowywania najcenniejszych pamiątek. Dopasowane do Twoich wymagań albumy na zdjęcia, które oferujemy posiadają solidnie wykonane, twarde oprawy oraz wnętrze, stworzone z odpornych na uszkodzenia materiałów. Podstawową zaletą albumu kieszeniowego jest ochrona fotografii przed bezpośrednim kontaktem z palcami przeglądającego oraz uszkodzeniem, mogącym powstać nieświadomie  (zalanie, zabrudzenie, kurz). Dzięki transparentnym frontom kieszeni na zdjęcia, albumy wykazują się praktycznością przez wiele lat użytkowania. Umieszczaj w nich zdjęcia w dowolnej kolejności, w każdej chwili możesz ją zmienić. 

Albumy kieszeniowe w modnej stylistyce

Najmodniejsze obecnie albumy do zdjęć prezentują jasną, pastelową, jednolitą kolorystykę i przeciwnie, intensywne, lecz stonowane kolory. Wśród najpopularniejszych albumów na zdjęcia, cieszącymi się niesłabnącym zainteresowaniem są albumy kieszeniowe gładkie oraz z modną szatą graficzną, pasującą na każdą okazję. Wysokiej jakości album kieszeniowy pozwala wielokrotnie zmieniać kolejność ekspozycji zdjęć oraz stwarza możliwość przechowywania odbitek. Wśród albumów kieszeniowych, dostępnych w naszym asortymencie znajdują się albumy na zdjęcia dzieci, zarówno niemowląt, jak i tych starszych, albumy ślubne, albumy na urodziny lub imieniny. W ofercie znajdziesz ponadto album, idealny na fotografie z podróży. Wybierz ponadczasowe albumy do zdjęć, aby Twoje, najcenniejsze wspomnienia znalazły odpowiednie miejsce. Twój album na fotografie w wersji kieszeniowej jest najlepszym sposobem na szybkie stworzenie zbioru tematycznych zdjęć w pewnym, trwałym miejscu, które nawet po wielu latach nie straci swoich właściwości. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl