Album dla babci i dziadka to doskonały sposób na podziękowanie za wszystkie piękne chwile. Różnorodne rozmiary oraz wyjątkowa stylistyka albumów pozwolą w bezpieczny sposób przechować wspomnienia pełne ciepła.

Album dla babci i dziadka

Album dla babci i dziadka Album dla babci i dziadka
Producent: Goldbuch
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Album dla babci - idealny pomysł na prezent Album dla babci - idealny pomysł na prezent
Producent: Goldbuch
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Album na zdjecia wklejane na 60 stron Album na zdjecia wklejane na 60 stron
Producent: Goldbuch
Cena: 95,00 zł
zobacz więcej
Album na zdjęcia 10x15 Album na zdjęcia 10x15
Producent: Gedeon
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej

Gwarancja najwyższej jakości wykonania

Albumy na zdjęcia znajdujące się w naszej ofercie skutecznie zabezpieczają fotografie przed światłem oraz wilgocią, dzięki czemu najpiękniejsze wspomnienia pozostaną nienaruszone przez długie lata. Z pewnością będą cieszyć oczy kolejnych pokoleń chcących poznać historię swojej rodziny.
Papier introligatorski rozdzielający sztywne karty albumu zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo wspomnień pełnych ciepła i radości.

Czym wyróżniają się nasze albumy?

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości albumów na zdjęcia, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Elegancki album na zdjęcia doskonale sprawdzi się jako prezent dla babci i dziadka. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu będzie można przechowywać wspomnienia z dzieciństwa czy zapisy rodzinnych spotkań. Przeglądanie fotografii w albumie sprawia, że w powietrzu zaczyna unosić się prawdziwa magia. Jest to czas wielkich wzruszeń i radości.

O bezpieczeństwo Twoich wspomnień zadba twarda oprawa z płótna, papieru introligatorskiego lub skóry. Dzięki różnorodnym wymiarom albumów można przechowywać w nich fotografie o dowolnym formacie.

Ciekawy prezent dla babci i dziadka pozwala na przekazanie pustych kart czekających na wypełnienie ciepłem i miłością. Jest to najpiękniejszy podarunek, dający możliwość wspólnego spędzenia czasu na sentymentalnej podróży w lata młodości. Interesującym rozwiązaniem jest również częściowe uzupełnienie albumu zdjęciami wnuków, dzieci oraz pozostałej części rodziny, aby rozgrzać serca seniorów rodu.
Wybierając album na zdjęcia dla dziadków można przebierać w licznych barwach oraz wzorach, aby dostosować podarunek do gustu.

Album na zdjęcia wsuwane umożliwi łatwe przekładanie fotografii, aby zachować ciągłość wspomnień lub posegregować je tematycznie. Z kolei album na zdjęcia wklejane pozwoli wykorzystać każdy centymetr kart, wzbogacając je chociażby o piękne cytaty dla babci i dziadka.

Nasza oferta obejmuje także klej, rożki i fotoprzylepce ułatwiające organizację fotografii w albumie na zdjęcia wklejane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl