Oferta firmy w albumie na zdjęcia
Oferta firmy w albumie na zdjęcia

Pokaż swoje zdjęcia, a może dziś coś sprzedasz

Żyjemy w kulturze obrazkowej. Utrwalamy na zdjęciach niemal każdy moment naszego życia, nie tylko prywatnego, ale również zawodowego. Fotografujemy ważne chwile związane z historią firmy, eventy, w których nasi pracownicy biorą udział, robimy zdjęcia nowym produktom i pstrykamy setki fotek, dokumentując realizację naszych usług. To jednak nie wszystko, bo po drugiej stronie, u naszego Klienta też są ludzie, którzy w trakcie korzystania z naszych produktów i usług robią tysiące zdjęć. To właśnie w tych wszystkich albumach ze zdjęciami ukryte są wspomniane wcześniej pozytywne emocje, które mogą pomóc podnieść sprzedaż wielu produktów i usług. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, odpowiednio dobrane zdjęcia umieszczone w stylowym albumie fotograficznym i gotowe… Zaskoczenie klienta podczas prezentacji gwarantowane, zaciekawienie i pozytywny odbiór naszej firmy również.

Pięć, dziesięć, piętnaście lat w... albumie ze zdjęciami

“Firma działa na rynku od ponad dziesięciu lat i zaufało jej ponad 500 różnych Klientów z kraju i zagranicy…” Często czytasz lub piszesz takie zdania w prezentacji firmy? Ich celem jest podkreślenie stabilnej pozycji firmy na rynku. Niestety, dzisiaj to tylko oklepany, nic nie znaczący frazes. Co z tego, że firma działa już 10 lat? Może w tym czasie przez większość czasu istniała tylko na papierze? Co się w tym czasie w niej wydarzyło? Czy nastąpił jakiś przełom, osiągnęła w tym czasie jakieś znaczące sukcesy? Kto w niej pracował? Gdzie miała pierwszą siedzibę? Chcesz w niebanalny sposób opowiedzieć o tym klientom? Wybierz elegancki album na zdjęcia, w którym na wybranych zdjęciach, uzupełnionych ciekawym opisem, zaprezentujesz historię swojej firmy. 

 

Dzięki odpowiedniej oprawie taka prezentacja, ze zwykłej podróży sentymentalnej, zmieni się dla odbiorcy w zajmującą historię o dążeniu do wyznaczonego celu i drodze do upragnionego sukcesu. Nie zapomnij w tym samym albumie fotograficznym pozostawić pustych miejsc na kolejne zdjęcia. To będzie wyraźna sugestia, że przed Wami kolejne lata dalszego rozwoju.

Chwile, do których chce się wracać

Jeżeli Twój biznes to biuro podróży, dom weselny, zakład fotograficzny, SPA, agencja eventowa itp., to fotoalbum jest idealnym narzędziem pracy z Klientem. Zdjęcia z wakacji, i te zrobione w trakcie kilku chwil błogiego lenistwa w luksusowym SPA, fotografie z wesela, rodzinne sesje zdjęciowe oraz uchwycone znienacka roześmiane i pełne emocji twarze uczestników organizowanego przez Ciebie wydarzenia to najlepsza reklama usług Twojej firmy. 

Wygospodaruj w trakcie spotkania z potencjalnymi klientami czas na wspólne oglądanie zdjęć w albumie fotograficznym. Postaraj się aby mogli na nich zobaczyć zachwyconych ludzi, korzystających z Twoich usług. Uzupełnij fotoalbum kilkoma uroczymi i zabawnymi historiami. Lepszej reklamy nie będziesz potrzebował. 

Przełam schemat, wyciągnij album ze zdjęciami

Prezentacja oferty nie musi kojarzyć się z nudą, Oryginalna prezentacja usług i produktów, które zamiast w błyszczących, oklepanych folderach, umieścisz w albumie ze zdjęciami prawdziwych ludzi, korzystających z Twoich usług i produktów, przykuje uwagę Twoich Klientów. To także sposób na to, aby pokazać, że nie boisz się nieszablonowych rozwiązań i poszukujesz nowych inspiracji. Zdjęcia, które wybierzesz do prezentacji w fotoalbumie staną się też z czasem pamiątką minionych czasów. Nie zwlekaj, wybierz album na zdjęcia, który najlepiej będzie pasował do Twojej historii i zacznij Tworzyć swoją foto ofertę.

Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl